Strony związane z hasłem 'konstrukcje stalowe':

Sortuj po:

 • PbSeba »

  Firma Seba zajmuje się produkcją i montowaniem konstrukcji ze stali czarnej. Seba wykonuje balustrady oraz schody. Wykwalifikowani pracownicy służą kontrahentowi pomocą przez cały czas trwania projektu. Formularz kontaktowy udostępniony został w witrynie spółki. Zapraszamy do zapoznania się z najlepszymi realizacjami przedsiębiorstwa, zamieszczonymi w witrynie www. pbseba. pl. Tel. kom: +48 793 039 358, e-mail: pbseba@interia.pl, Ul. Kochanowskiego 32, 95-035 Ozorków

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wykończenia wnętrz Śląsk »

  Budownictwo to branża, w której sprawdzają się tylko najbardziej rzetelne firmy. Wśród nich jest Budmar, to znaczy firma budowlana z Dąbrowy Górniczej. Działa już od lat a także tworzy ją załoga doświadczonych pracowników, którzy starannie wywiązują się ze swoich zadań. Na co dzień firma Budmar para się zleceniami takimi jak remonty obiektów przemysłowych, handlowych, i również usługowych. Budmar buduje również domy jednorodzinne od podstaw. Kadra firmy współpracują ze swoimi klientami i również tworzą makieta ich wymarzonego domu. W ten sposób ukończonych zostało przeszło 500 projektów. Wieloletnia praca w branży oraz znajomość aktualnych trendów zapewniają, że pracownicy Budmar wiedzą jak spełnić swoich klientów. Rozsądne ceny za świadczone usługi ponadto sprawiają, że z firmy tej powinien używać każdy.

  Data dodania: 26 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja konstrukcji stalowych - kompleksowa realizacja »

  Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Pro-Mont znajduje się w Obornikach. Istnieje na rynku przeszło 25 lat, świadcząc usługi dla klientów z całego kraju. Jak bądź specjalizuje się w budowie konstrukcji stalowych, oferuje w dużej mierze więcej. Cały czas poszerza zakres usług, żeby podołać rosnącym wymaganiom klientów. Gwarantuje profesjonalną obsługę, oraz solidną a oprócz tego terminową realizację wszystkich zleceń. Pro-Mont dysponuje nowocześnie wyposażonym parkiem maszynowym, dużymi halami produkcyjnymi a także rozbudowanym zapleczem technicznym. Za sprawą tego konstrukcje stalowe a także inne wyroby prefabrykuje samodzielnie, nie korzystając z usług podwykonawców. Posiada flotę samochodów dostawczych, dźwigów samochodowych i również specjalnych pojazdów do przewozu konstrukcji oraz płyt warstwowych. Wychodząc naprzeciw potrzebom deweloperów a oprócz tego inwestorów, para się projektowaniem, budową i również montażem różnego rodzaju konstrukcji stalowych. Buduje obiekty handlowe, usługowe, administracyjne i również socjalne. Przyjmuje zamówienia na obiekty sanitarne, ochronne, garaże a oprócz tego myjnie. Proponuje pokrycia dachowe, bramy przemysłowe i również garażowe, drzwi piwniczne a także do mieszkań. Korzysta wyłącznie z certyfikowanych materiałów, dopuszczonych do użytku w budownictwie. Pro-Mont wykonuje lekkie obudowy z płyt warstwowych dla chłodni, mleczarni, hal przemysłowych i również pawilonów handlowych. Świadczy zarówno usługi dźwigowe z obsługą operatorską, jak a także spawalnicze. Trudni się cięciem, gięciem, wierceniem i wypalaniem blach. Realizuje zlecenia na cięcie plazmą a oprócz tego wykrawanie otworów i również cięcie kształtowników.

  Data dodania: 18 11 2020 · szczegóły wpisu »